Akvarijný valec

Akvarijný valec

Aquarium Cylinder je jednou z nepostrádateľných príležitostí na prehliadku akvária. Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a super vysokej transparentnosti sú všetky strany pre nás veľmi jasné a viditeľné, je to druh veľmi nádherného a zvláštneho pocitu. Spoločnosť Kingsign vyrába akrylové valce s mimoriadne vysokou priehľadnosťou. Pod priemerom 1500 mm je kedysi výrobnou odlievanou akrylovou trubicou. Rúrku s priemerom viac ako 1500 mm vyrábame bezšvovým chemickým spájaním. Akrylové fólie sú vložené do plne automatizovanej pece prostredníctvom železnej formy na mieru pre vysokoteplotné tvarovanie. Bez ohľadu na akúkoľvek veľkosť, radián a hrúbku dokážeme prispôsobiť výrobu, testovať a analyzovať pomocou softvéru na analýzu konečných prvkov a poskytnúť zákazníkom najspoľahlivejšiu a najbezpečnejšiu správu o odporúčaní hrúbky. Výroba Kingsign sa nazýva aj inteligentná výroba.

Detail produktu

Akvarijný valec


1. Prečo je valec akrylových akvárií Kingsign?

Továreň Kingsign pracuje na hrubých akrylových blokoch viac ako 20 rokov. Máme najmodernejšie výrobné a spracovateľské zariadenia a máme inžiniersky a technický tím, ktorý študoval a školil v zahraničí, a vysokokvalitný predajný tím, ktorý bol odborne vyškolený. Teraz môžeme s istotou povedať všetkým našim klientom, že blokové akrylové plechy a repasované akrylové výrobky Kingsign sú najlepšou kvalitou v Číne.

 30 rokov záruka proti žltnutiu.

 Super vysoká technológia chemického spájania, 100% záruka, že v mieste spájania nie sú žiadne bubliny alebo praskliny.

 Akryl môžeme prepracovať do ľubovoľného tvaru v rúre s rozmermi 9000*3400*3500 mm. Navrhovať sa môžete iba vy, my to dokážeme vyrobiť.

 Jednorazová služba. Ponúkame tri moduly: design - výroba akrylu (tvar akrylového plechu/tunela/kupoly/valca) - inštalácia. Máme profesionálneho inžiniera, ktorý vám kedykoľvek pomôže vyriešiť vaše problémy. Aby ste si vybrali nás, vybrali sme si efektívneho a spoľahlivého partnera.

 Rýchla dodacia lehota a odpoveď každému klientovi do 24 hodín a počas celého roka bez prestávok.


2. Špecifikácia akváriového valca

Kingsign zákazková výroba všetkých druhov akváriových valcov. Bez ohľadu na priemer, dĺžku, hrúbku alebo akýkoľvek špeciálny tvar, Kingsign môže 100% kopírovať výrobu podľa vášho výkresu.


3. Výroba a funkcie akváriového valca

(1)Rafinované suroviny

(2)Litý akrylový plech

(3)Rezanie

(6)Viacnásobné leštenie

(5)Chemické lepenie

(4)Ohýbanie za tepla

(7)Kontrola QC

(8)Balenie

(9)Doprava


Záruka Kingsign:

1,100% panna z nových materiálov Mitsubishi MMA

2. Odolný voči UV žiareniu a záruka 30 rokov proti žltnutiu

Technológia Kingsign:

1. Vlastná výroba akéhokoľvek tvaru a veľkosti s našou veľkou automatickou rúrou a päťosovým obrábacím strojom.

2. Chemické spájanie akrylových dosiek v továrni do akýchkoľvek prispôsobených uhlov, 90 ° 120 ° 180 ° ... alebo ohýbanie dosiek do akéhokoľvek tvaru. Vy navrhujete, my sa zaoberáme výrobou bazénových okien podľa návrhu. Zaručujeme, že suroviny sú plne integrované, dostatočne pevné, bez bubliniek a bez žltnutia na spoločnom mieste.


Služba Kingsign:

Pre veľmi veľké projekty, nadrozmerné alebo veľké vodné nádrže, Kingsign poskytuje hodnotiace správy o analýze konečných prvkov na potvrdenie hrúbky bezpečnostného akváriového valca.Poskytujeme tiež profesionálne kresby pre klientov pred cenovou ponukou a pred zadaním objednávky.


4. Dodávka a podrobnosti o produkte

Dodacia lehota: 10-25 dní

Balenie: PE fólia značky Kingsign na dvojitých stranách akrylového valca, zabalená v železnom ráme a kartónoch.

Postup: proces akváriového valca zo všetkých strán vyleští povrch a zkosí hranu.5. Doprava

Bežnú veľkosť je možné dodať v kontajneroch s dĺžkou 20 stôp alebo 40 stôp.

Príliš veľké akrylové akvárium je potrebné odosielať v kontajneroch OT alebo FR.


6. Inštalácia

Tím Kingsign poskytuje inštalačnú službu alebo online školenie o inštalácii alebo dokument s pokynmi k inštalácii.

1. Vodotesná práca

2. Silikónové zasklenie

3. Práce na chemickom spájaní na mieste.


7. Fotoalbum hotového akváriového valca

Akrylové panely sa ľahko spracovávajú v akomkoľvek tvare, ľahké, odolnejšie voči nárazom, akrylové akvárium je obľúbeným trendom nahrádzajúcim akvárium, je horúce ho navrhnúť ako akvarijný valec.Príležitosti použitia: súkromné ​​vily, hotely, strediská, malebné miesta, komunity

Hot Tags: Akvarijný valec, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Prispôsobené, Na sklade, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Lacné, Zľava, Nízka cena, Cena, Cenník, Cenová ponuka, CE, FDA, SGS, Móda, Najnovšie, kvalita, pokročilé, trvanlivé, ľahko udržiavateľné, najnovší predaj, 30-ročná záruka, elegantné, efektné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty