Okná do bazéna

Kingsign Acrylic je H.K. Kingsign International (Čína) Kapitálové investície v Šanghaji v Číne založili prevažne akrylové materiály, hlavnými produktmi sú akrylátový plech na vysokej úrovni, trubica, tyč, dizajn extra veľkého akrylátového okna bazéna, akvarijná nádrž na ryby, extra veľký akrylový tunel dodávka a inštalácia dosiek; návrh, výroba a inštalácia scénickej aplikácie akrylových materiálov vo veľkom.
Okná bazéna nie sú obmedzené tvarom a veľkosťami, môžu byť bočnou stenou, spodnými časťami okna alebo celými stranami a môžu podporovať akékoľvek tvarové spojenia na stavbu rámov bazéna. KINGSIGN má zvyškový monomér s obsahom menej ako 1%, ktorý je výsledkom nášho procesu vytvrdzovania surovín (MMA). Zvyškový monomér vo vyšších hladinách môže v primerane krátkom čase odfarbiť panel v ultrafialových (UV).
Máme jednu z globálnych monolitických (nespájaných) veľkostí liateho akrylátového bloku--11500 mm x 3000 mm a 8100 x 3700 mm. Kingsign prispôsobený tvar a veľkosti bazénových okien vyrába veľká automatická rúra a päťosý obrábací stroj. Náš hrubý akrylový panel prešiel testom SGS v štandarde USA FDA. Pri navrhovaní bazénových okien poskytujeme správu o analýze nekonečných prvkov na potvrdenie bezpečnostnej hrúbky okien v bazéne.
Nakúpte Okná do bazéna v našej továrni s názvom Kingsign Acrylic, ktorá je jedným z popredných Okná do bazéna výrobcov a dodávateľov v Číne. Naše výrobky majú vlastné značky a poskytujú dobré služby, ako napríklad popredajný servis, 30-ročná záruka. Naše výrobky majú CE, FDA , Certifikácia SGS so zľavnenými výrobkami. Ak chcete získať lacné výrobky s trvanlivou a ľahko udržovateľnou výrobou, môžete veľkoobchodne a hromadne. Naše výrobky poskytujú nielen lacné výrobky, ale aj cenníky a cenové ponuky. Naše najnovšie predávané výrobky majú vysokú kvalitu a sú obľúbené u ľudí, ktorí chcú získať pokročilé a módne komodity. taktiež máme na sklade výrobky, ktoré sú prispôsobené a efektné. Môžete si byť istí, že si u nás kúpite luxusné výrobky.