Bazén

KINGSING ACRYLIC je obmedzená investícia spoločnosti Kingsign International (Čína) v Šanghaji, zriadenie exportu orientovaného na domáci a domáci predaj, doplneného komplexnou predajnou spoločnosťou, ktorá vyváža rôzne druhy akrylových fólií, rúr, rúr a realizuje rôzne medzinárodné rozsiahle akcie. projekty akvárií a bazénov.
Okenný panel z akrylátového bazénu má super priepustnosť svetla. Tam, kde sa používa akryl, neexistujú žiadne obmedzenia, čiastočná a celá bočná/spodná stena alebo kombinovaná bočná stena alebo celý rám bazéna, môžeme ho vyrobiť podľa vášho návrhu. Vyrábame akrylátový bazénový okenný panel s jednorazovým odlievaním, so silnou odolnosťou voči nárazom a UV žiareniu, odolá testom počasia a času.
Spoločnosť Kingsign vyrába akrylátový bazén akéhokoľvek tvaru a akejkoľvek veľkosti, výroba prebieha vo veľkej automatickej rúre a päťosom obrábacom stroji. Na nespojenom akrylovom paneli máme jeden z najväčších globálnych monolitických liatych akrylových blokov s rozmermi ˜11500 mm x 3000 mm a 8100 x 3700 mm €. Na všetky akrylové listy od spoločnosti Kingsign poskytujeme záruku 30 rokov bez žltnutia. Prešli sme testom SGS v štandarde amerického FDA.
Nakúpte Bazén v našej továrni s názvom Kingsign Acrylic, ktorá je jedným z popredných Bazén výrobcov a dodávateľov v Číne. Naše výrobky majú vlastné značky a poskytujú dobré služby, ako napríklad popredajný servis, 30-ročná záruka. Naše výrobky majú CE, FDA , Certifikácia SGS so zľavnenými výrobkami. Ak chcete získať lacné výrobky s trvanlivou a ľahko udržovateľnou výrobou, môžete veľkoobchodne a hromadne. Naše výrobky poskytujú nielen lacné výrobky, ale aj cenníky a cenové ponuky. Naše najnovšie predávané výrobky majú vysokú kvalitu a sú obľúbené u ľudí, ktorí chcú získať pokročilé a módne komodity. taktiež máme na sklade výrobky, ktoré sú prispôsobené a efektné. Môžete si byť istí, že si u nás kúpite luxusné výrobky.