Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prostredníctvom e -mailu alebo telefónu a my sa vám ozveme čo najskôr. Tešíme sa na vašu odpoveď.

  • Popredajné služby
  • Logistika
  • Platobný účet
  • Návrhy a sťažnosti

â–Záruka kvality

Ďakujeme veľmi pekne za nákup našich produktov najvyššej kvality. „Služba vyhradená pre zákazníkov“ je naším cieľom v oblasti služieb a sľubujeme, že popredajný servis najvyššej kvality poskytneme najefektívnejším a najnižšími spotrebami všetkým našim zákazníkov, ktorí s nami nadviazali spoluprácu s cieľom zaistiť práva a záujmy zákazníkov. Garantujeme, že všetky výrobky sú pôvodnej výroby od spoločnosti Kingsign Acryl, poskytujeme záruku kvality a bezplatnú online technickú podporu.
â–Záruka
Zriadili sme popredajné oddelenie, ktoré je zodpovedné za popredajný servis, technologického poradcu a podobne. Garantujeme, že náš inžinier môže zákazníkom kedykoľvek poskytnúť všetky druhy technických služieb. Riešime technické problémy a pomáhame zákazníkom prevádzkovať akrylový výrobok Kingsign telefonicky, e -mailom a všetkými druhmi možných servisných spôsobov. Náš technický personál včas poskytne následnú spätnú väzbu.
â–Popredajné služby
Počas celého obdobia používania spoločnosť zabezpečí správnu funkciu výrobku a poskytne odpoveď do 24 hodín od prijatia požiadavky na údržbu od používateľa.


Nasledujúce kontaktné údaje na náš popredajný servis,

E -mail:info@shkingsign.com

Tel:+86-021-59570209

Mobilné:+86-15921208762(24 hodín)

â–Spôsob doručenia

1. Expresné doručenie
2. Letecká doprava
3. Námorná doprava
4. Flotila Kingsign Logistics
Vážení zákazníci, veľmi pekne vám ďakujeme za dlhé prezeranie našich webových stránok, dôverujte našim výrobkom. Pre zákazníkov mimo oblasti Šanghaja prijmeme prvé tri spôsoby dopravy, v ktorých vám bude doručený zakúpený tovar.
â–Dodacia lehota
1. Po úspešnej objednávke vás telefonicky alebo e -mailom informuje o spôsobe predpokladaného času príchodu.
2. Náš čas dodania je založený na včasnej platbe vami vypočítaného času, aby ste svoje výrobky dostali čo najrýchlejšie, uskutočnite včasné platby.
3. Včasné dodanie, pri objednávke prosím zanechajte presnú podrobnú adresu a platné kontaktné údaje.
4. Veľké zásielky každý deň, nastavíme čo najskôr po objednaní tovaru prostredníctvom skladov, logistiky alebo expresnej bežne potrebnej dodávky 10-15 dní (v závislosti od vašej polohy) doručených na vami určené miesto.

Všetkým zákazníkom týmto potvrdzujeme, že sa riadia bankovými údajmi. Je to jediný prijímajúci účet určený spoločnosťou SHANGHAI Kingsign International Trade Co., Ltd. Ostatné účty v akejkoľvek forme a za akýchkoľvek okolností sú bez nášho potvrdenia neplatné.
Informácie o bankovom prevode,
Názov banky: čínska banka pobočka v Šanghaji jiading subbranch anting office
Adresa banky: moyu road 42, anting, šanghaj p.R. Čína
Swift kód: bkchcnbj300
Príjemca: shanghai kingsign international trade co., Ltd adresa príjemcu: miestnosť 613, č. 28 moyu road, anting town, jiading district, shanghai, china
A/c no: 439065515206 (USD)
437780159697 (EUR)

 

Kingsign súčasne potvrdzuje, že spoločnosť kingpin international (china) co., Limited je vedúcou spoločnosťou spoločnosti shanghai kingsign international trade co., Ltd, shanghai kingsign international trade co., Ltd vymenovala spoločnosť kingpin international (china) co., Spoločnosť s ručením obmedzeným ako príjemca všetkých medzinárodných poukazov.

Informácie o bankovom prevode,
Názov banky: hsbc
Banková adresa: 1â Queen's Road Central, Hongkong
Bankový kódï004
Swift kód: hsbchkhhhkh
Príjemca: kingpin international (china) co., Limited
Adresa príjemcu: Izba 2105, Trend Center, 29-31 Cheung Lee Street, Chai Wan, Hongkong
A/C NO: 801265539838

Vážený zákazník,
Vitajte v reklamačnom centre Kingsign.
Bez ohľadu na to, či ste naši distribútori, zákazníci, partneri alebo pracujete, tu môžete vyriešiť problémy v procese sťažnosti na spoluprácu, budeme vás sledovať, aby sme vám v priebehu pracovného dňa poskytli kontaktné informácie.
Kontakt: pani Jenny
E -mail:jenny@shkingsign.com
Hrajú: Jenny-Tang
Môžete tiež zavolať na náš reklamačný telefón a kontaktovať nás priamo!
Telefón:+86-13370070913