Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a my sa vám čo najskôr ozveme. Tešíme sa na vašu odpoveď.

  • Popredajné služby
  • Logistika
  • Platobný účet
  • Návrhy a sťažnosti

âZáruka kvality

Ďakujeme, že ste si kúpili naše produkty najvyššej kvality.âSlužba venovaná zákazníkom“ je cieľom našich služieb a sľubujeme, že všetkým našim popredajným službám poskytneme najlepšiu kvalitu, najefektívnejšie služby a služby s najnižšou spotrebou. zákazníkov, ktorí si s nami nastavia spoluprácu za účelom zabezpečenia práv a záujmov zákazníkov. Garantujeme, že všetky produkty sú z originálnej výroby Kingsign Acrylic, poskytujeme záruku kvality a bezplatnú online technickú podporu.
âZáruka
Zriadili sme popredajné oddelenie, ktoré je zodpovedné za popredajný servis, technologického poradcu a pod. Garantujeme, že náš inžinier môže zákazníkom kedykoľvek poskytnúť všetky druhy technických služieb. Riešime technické problémy a pomáhame zákazníkom prevádzkovať akrylový produkt Kingsign telefonicky, e-mailom a všetkými možnými spôsobmi servisu. Náš technický personál poskytuje spätnú väzbu včas.
âPopredajné služby
Počas doby používania musí spoločnosť zabezpečiť správnu prevádzku produktu a poskytnúť odpoveď do 24 hodín od prijatia požiadavky na údržbu od používateľa.


Naše kontaktné informácie popredajného servisu sú nasledovné,

Email:info@shkingsign.com

Tel:+86-021-59570209

Mobilné:+86-15921208762(24 hodín)

âSpôsob doručenia

1. Expresné doručenie
2. Dodávka vzduchom
3. Námorná doprava
4. Flotila Kingsign Logistics
Vážení zákazníci, veľmi pekne ďakujeme za dlhodobé prezeranie našej stránky, dôverujte našim produktom. Pre zákazníkov mimo oblasti Šanghaja prijmeme prvé tri spôsoby dopravy, ktoré vám doručia zakúpený tovar.
âDodacia lehota
1. Po úspešnej objednávke vás telefonicky alebo e-mailom budeme informovať o spôsobe obchodu, kedy je predpokladaný čas príchodu.
2. Naša dodacia lehota je založená na včasnej platbe vami vypočítaného času, aby ste dostali svoje produkty čo najrýchlejšie, vykonajte včasné platby.
3. Včasné doručenie, na objednávke uveďte presnú podrobnú adresu a platné kontaktné údaje.
4. Veľké zásielky každý deň, nastavíme čo najskôr po objednaní tovaru cez sklady, logistiku alebo expresné normálne doručenie potrebuje 10-15 dní (v závislosti od vašej polohy) doručené na vami určené miesto.

Všetkým zákazníkom týmto potvrdzujeme, že sa riadia bankovými údajmi. Je to jediný prijímací účet určený spoločnosťou SHANGHAI Kingsign International Trade Co.,Ltd. Ostatné účty v akejkoľvek forme a za akýchkoľvek okolností sú bez nášho potvrdenia neplatné.
informácie o bankovom prevode,
Názov banky: Bank of China Shanghai Branch Jiading Subbranch Office Anting Office
Adresa banky: Moyu Road 42, Anting, Shanghai P.R.China
Swiftový kód: BKCHCNBJ300
Príjemca: Shanghai Kingsign International Trade co., Ltd
Adresa príjemcu: Izba 613, č. 28 Moyu road, mesto Anting, okres Jiading, Šanghaj, Čína
A/C č.: 442975412973 (USD)
437780159697 (EUR)

 

Zároveň spoločnosť Kingsign týmto potvrdzuje, že spoločnosť Kingpin International (Čína) Co., Limited je vedúcou spoločnosťou medzinárodnej obchodnej spoločnosti Shanghai Kingsign International Trade Co., Ltd, shanghai kingsign international trade co., Ltd vymenovala spoločnosť Kingpin international (čína) co., Limited ako oprávnená spoločnosť na prijímanie všetkých medzinárodných prevodov.

informácie o bankovom prevode,
Názov banky: hsbc
Adresa banky: 1âQueenâs Road Central, Hong Kong
Kód banky ¼¼: 004
Swiftový kód: HSBCHKHHHKH
Príjemca: Kingpin International (China) Co., Limited
Adresa príjemcu: Izba 2105, Trend Centre, 29-31 Cheung Lee Street, Chai Wan, Hong Kong
A/C Č.: 801265539838

Vážený zákazník,
Vitajte v Centre sťažností Kingsign.
Či už ste našimi distribútormi, zákazníkmi, partnermi alebo pracujúcimi, tu môžete nájsť problémy v procese sťažnosti na spoluprácu, budeme vás sledovať, aby sme vám poskytli kontaktné informácie do pracovného dňa.
Kontakt: pani Jenny
Email:jenny@shkingsign.com
Wechat: Jenny-Tang
Môžete tiež zavolať na náš reklamačný telefón kontaktujte nás priamo!
Telefón:+61-415999843