Akrylová trubica

KINGSIGN ACRYLIC je profesionálny výrobca a dodávateľ akrylových trubíc v čínskom Šanghaji, investuje spoločnosť Kingsign International (Čína) Limited, ktorá pracuje na návrhu, výrobe predajov hrubých akrylových fólií, reklamných akrylových fólií, akrylových trubíc, akrylových tyčí.
Extrudovaná akrylová trubica s vonkajším priemerom 5-400 mm s ľubovoľnou dĺžkou; Rozsah vonkajšieho priemeru liatych akrylových rúr je 50-1500 mm, prispôsobená dĺžka menej ako 3 m, hrúbka môže byť až 110 mm. Sme flexibilní vo veľkostiach, povrchovej úprave, farbách, vitajte na objednávku.
Spoločnosť Kingsign vyrábajúca vysokokvalitné akrylové trubice pre hyperbarickú kyslíkovú komoru je super transparentná, bez nečistôt. A vďaka veľkej výrobnej kapacite nám klient dáva vysoké uznanie za rýchly čas dodania a dobrú kvalitu. Našimi hlavnými klientmi sú Brazília, Poľsko, Peru, Turecko, Južná Kórea, Južná Afrika, India a tak ďalej.
Nakúpte Akrylová trubica v našej továrni s názvom Kingsign Acrylic, ktorá je jedným z popredných Akrylová trubica výrobcov a dodávateľov v Číne. Naše výrobky majú vlastné značky a poskytujú dobré služby, ako napríklad popredajný servis, 30-ročná záruka. Naše výrobky majú CE, FDA , Certifikácia SGS so zľavnenými výrobkami. Ak chcete získať lacné výrobky s trvanlivou a ľahko udržovateľnou výrobou, môžete veľkoobchodne a hromadne. Naše výrobky poskytujú nielen lacné výrobky, ale aj cenníky a cenové ponuky. Naše najnovšie predávané výrobky majú vysokú kvalitu a sú obľúbené u ľudí, ktorí chcú získať pokročilé a módne komodity. taktiež máme na sklade výrobky, ktoré sú prispôsobené a efektné. Môžete si byť istí, že si u nás kúpite luxusné výrobky.