Akrylový list

KINGSIGN ACRYLIC je kapitálová investícia H.K Kingsign International (Čína) v Šanghaji, ktorá sa zameriava predovšetkým na dizajn, výrobu, predaj hrubých akrylových panelov, akrylových fólií, akrylových trubíc, akrylových tyčí v Číne. Na začiatku zakladáme extrudované aj odlievané výrobné linky a potom pracujeme na návrhoch nových produktov. Teraz máme nasledujúce druhy akrylových listov.
Priehľadný akrylový list, farebný akrylový list, zrkadlový akrylový list, matný akrylový list
Vaňový akrylový plech, akrylový list proti oslneniu, akrylový plech proti poškriabaniu, antistatický akrylový plech
Ohňovzdorný akrylový list, difúzorový akrylový list, LGP akrylový list,
lesklý akrylový list, mramorový a vzorový akrylový list, perlový akrylový list
S vyššie uvedeným sortimentom výrobkov z akrylových plechov sme špecifikovali každý výrobný a testovací štandard každého výrobku, aby sme výrobu, testovanie a popredajný servis s virtuálnym kruhom pôsobili. Medzitým sme tiež dosiahli špecializovanú testovaciu správu pre pohodlie klienta. Aj keď nás nemôžete navštíviť, môžeme vám poskytnúť vysokokvalitné produkty.
Nakúpte Akrylový list v našej továrni s názvom Kingsign Acrylic, ktorá je jedným z popredných Akrylový list výrobcov a dodávateľov v Číne. Naše výrobky majú vlastné značky a poskytujú dobré služby, ako napríklad popredajný servis, 30-ročná záruka. Naše výrobky majú CE, FDA , Certifikácia SGS so zľavnenými výrobkami. Ak chcete získať lacné výrobky s trvanlivou a ľahko udržovateľnou výrobou, môžete veľkoobchodne a hromadne. Naše výrobky poskytujú nielen lacné výrobky, ale aj cenníky a cenové ponuky. Naše najnovšie predávané výrobky majú vysokú kvalitu a sú obľúbené u ľudí, ktorí chcú získať pokročilé a módne komodity. taktiež máme na sklade výrobky, ktoré sú prispôsobené a efektné. Môžete si byť istí, že si u nás kúpite luxusné výrobky.