Akrylová tyč

KINGSIGN ACRYLIC je profesionálny výrobca a dodávateľ akrylových tyčí v Šanghaji v Číne, investovaný spoločnosťou Kignsign International (Čína) Limited, ktorá pracuje na dizajne, výrobe predaja hrubých akrylových fólií, reklamných akrylových fólií, akrylových trubíc, akrylových tyčí. Poskytujeme extrudované akrylové tyče aj akrylátové tyče na výrobu liatiny, ak máte problémy, pošlite nám dopyt.
Akrylová tyč sa používa hlavne pre svoj krásny vzhľad na reklamu, remeslá, osvetlenie, dekoráciu. Akrylové tyče rôznych typov s rôznym priemerom. Okrúhla akrylová tyč môže mať priemer až OD400 mm, ale vírivá akrylová tyč má priemer maximálne 50 mm. Akceptujeme službu OEM, aby sme pridali požiadavky na veľkosti a ďalšie požiadavky na obrábanie.
Akrylová tyč Kingsign má v globálnom svete široký sortiment, ako napríklad Spojené kráľovstvo, Spojené štáty, mnoho krajín Blízkeho východu, Turecko, Južná Kórea, Austrália, Ekvádor a tak ďalej.
Nakúpte Akrylová tyč v našej továrni s názvom Kingsign Acrylic, ktorá je jedným z popredných Akrylová tyč výrobcov a dodávateľov v Číne. Naše výrobky majú vlastné značky a poskytujú dobré služby, ako napríklad popredajný servis, 30-ročná záruka. Naše výrobky majú CE, FDA , Certifikácia SGS so zľavnenými výrobkami. Ak chcete získať lacné výrobky s trvanlivou a ľahko udržovateľnou výrobou, môžete veľkoobchodne a hromadne. Naše výrobky poskytujú nielen lacné výrobky, ale aj cenníky a cenové ponuky. Naše najnovšie predávané výrobky majú vysokú kvalitu a sú obľúbené u ľudí, ktorí chcú získať pokročilé a módne komodity. taktiež máme na sklade výrobky, ktoré sú prispôsobené a efektné. Môžete si byť istí, že si u nás kúpite luxusné výrobky.