Akrylová nádrž

Akrylová nádrž

Akrylová nádrž je jednou z nepostrádateľných príležitostí na prehliadku akvária. Vďaka svojmu jedinečnému tvaru a super vysokej transparentnosti môže ľuďom poskytnúť pocit, že vstupujú do podvodného sveta, a umožňuje ľuďom splynúť s rybami vo vode. Je to veľmi úžasný a zvláštny pocit. Spoločnosť Kingsign vyrába akrylové fólie s mimoriadne vysokou priehľadnosťou. Akrylové fólie sú vložené do plne automatizovanej pece prostredníctvom železnej formy na mieru pre vysokoteplotné tvarovanie. Bez ohľadu na akúkoľvek veľkosť, radián a hrúbku dokážeme prispôsobiť výrobu, testovať a analyzovať pomocou softvéru na analýzu konečných prvkov a poskytnúť zákazníkom najspoľahlivejšiu a najbezpečnejšiu správu o odporúčaní hrúbky. Výroba Kingsign sa nazýva aj inteligentná výroba.

Detail produktu

Akrylová nádrž


1. Prečo je akváriová akrylová nádrž Kingsign?

Továreň Kingsign pracuje na hrubých akrylových blokoch viac ako 20 rokov. Máme najmodernejšie výrobné a spracovateľské zariadenia a máme inžiniersky a technický tím, ktorý študoval a školil v zahraničí, a vysokokvalitný predajný tím, ktorý bol odborne vyškolený. Teraz môžeme s istotou povedať všetkým našim klientom, že blokové akrylové plechy a repasované akrylové výrobky Kingsign sú najlepšou kvalitou v Číne.

 30 rokov záruka proti žltnutiu.

 Super vysoká technológia chemického spájania, 100% záruka, že v mieste spájania nie sú žiadne bubliny alebo praskliny.

 Akryl môžeme prepracovať do ľubovoľného tvaru v rúre s rozmermi 9000*3400*3500 mm. Navrhovať sa môžete iba vy, my to dokážeme vyrobiť.

 Jednorazová služba. Ponúkame tri moduly: design - výroba akrylu (akrylový plech/tunel/kupola/konkrétny tvar) - inštalácia. Máme profesionálneho inžiniera, ktorý vám kedykoľvek pomôže vyriešiť vaše problémy. Aby ste si vybrali nás, vybrali sme si efektívneho a spoľahlivého partnera.

 Rýchla dodacia lehota a odpoveď každému klientovi do 24 hodín a počas celého roka bez prestávok.


2. Špecifikácia akváriovej nádrže

Kingsign zákazková výroba všetkých druhov akváriových nádrží. Bez ohľadu na to, či je obdĺžnikový, tvarovaný alebo má akýkoľvek špeciálny tvar, kingsign dokáže 100% kopírovať výrobu podľa vášho výkresu.

3. Výroba a funkcie akrylovej nádrže

(1)Rafinované suroviny

(2)Litý akrylový list

(3)Rezanie

(6)Viacnásobné leštenie

(5)Chemické lepenie

(4)Ohýbanie za tepla

(7)Kontrola QC

(8)Balenie

(9)Doprava


Záruka Kingsign:

1,100% panna z nových materiálov Mitsubishi MMA

2. Odolný voči UV žiareniu a záruka 30 rokov proti žltnutiu


Technológia Kingsign:

1. Vlastná výroba akéhokoľvek tvaru a veľkosti s našou veľkou automatickou rúrou a päťosovým obrábacím strojom.

Chemické spájanie akrylových fólií vyrábame v továrni do akýchkoľvek prispôsobených uhlov, 90 ° 120 ° 180 ° ... alebo ohýbanie dosiek do akéhokoľvek tvaru. Vy navrhnete, my sa postaráme o výrobu 2. okna podľa návrhu. Zaručujeme, že suroviny sú plne integrované, dostatočne pevné, bez bubliniek a bez žltnutia na spoločnom mieste.


Služba Kingsign:

Pri veľmi veľkých projektoch, nadrozmerných alebo veľkých vodných kapacitách poskytuje Kingsign hodnotiace správy o analýze konečných prvkov na potvrdenie hrúbky bezpečnostnej akrylovej nádrže.Poskytujeme tiež profesionálne kresby pre klientov pred cenovou ponukou a pred zadaním objednávky.


4. Dodávka a podrobnosti o produkte

Dodacia lehota: 10-25 dní

Balenie: PE fólia značky Kingsign na dvojitých stranách akrylových okien, zabalená v železných paletách/rámoch.

Postup: Akrylátová nádržka leští povrch a zošikmuje hrany.


5. Doprava

Bežnú veľkosť je možné dodať v kontajneroch s dĺžkou 20 stôp alebo 40 stôp.

Príliš veľké akrylátové bazénové okná je potrebné odosielať v kontajneroch OT alebo FR.


6. Inštalácia

Tím Kingsign poskytuje inštalačnú službu alebo online školenie o inštalácii alebo dokument s pokynmi k inštalácii.

1. Vodotesná práca

2. Silikónové zasklenie

3. Chemické spájanie na mieste.


7. Hotový bazén Fotoalbum

Akrylátové panely sa ľahko spracovávajú v akomkoľvek tvare, majú nízku hmotnosť a sú odolnejšie voči nárazom. Akrylový bazén je obľúbeným trendom nahrádzajúcim sklenený bazén, je skvelé ho navrhnúť ako luxusný plavecký bazén.

Príležitosti použitia: súkromné ​​vily, hotely, strediská, malebné miesta, komunity

Hot Tags: Akrylová nádrž, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Prispôsobené, Na sklade, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Lacné, Zľava, Nízka cena, Cena, Cenník, Cenová ponuka, CE, FDA, SGS, Móda, Najnovšie, kvalita, pokročilé, trvanlivé, ľahko udržiavateľné, najnovší predaj, 30-ročná záruka, elegantné, efektné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty