Akrylový podvodný tunel vás zavedie k tomu, aby ste si užili podmorský svet

- 2021-10-09-

Chcete zažiť farebný podmorský svet zblízka?
Vydajte sa do podvodného sveta a pozrite sa na virtuálne panoramatické pohlcujúce akvárium postavené s jadrom vodných živočíchov a tropických dažďových lesov. Je to obľúbené aj zábavné, umožňuje vám popasovať sa s očami a získať znalosti.




Je tu nádherný akrylový podvodný tunel


Zobrazovacia plocha 270 ° vám ponúka panoramatický pohľad na rôznych škriatkov a podivné ryby, ako by ste sa nachádzali v magickom kráľovstve snov elfov.


Hudobný rytmus v bludisku medúzy sa perfektne zhoduje s frekvenciou plávania medúzy. Využíva špičkové technológie na kombináciu s medúzami na zmenu rôznych farieb. Každá malá medúza má iba 6 mesiacov života, ale za toto krátke obdobie si zachová to najlepšie. Daroval som vám ho, aby ste vytvorili nádherný svet medúz.


Kráčajúc v ňom je horizont priehľadný a jasný, ako keby sa človek a podmorský svet spojili do jedného. Je to skutočne spôsobené kryštálovou priehľadnosťou akrylátu.

Dobrá húževnatosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom, chemická stabilita a ľahké spracovanie akrylového materiálu samozrejme tiež vytvorili taký rozsiahly projekt podvodného tunela. Napríklad dosku oblúkového tvaru podvodného tunela akvária je potrebné prispôsobiť do rôznych uhlov, ako napríklad 90 stupňov, 180 stupňov a 270 stupňov, a okno výkonu akvária je potrebné prispôsobiť rôznym kreatívnym tvarom.


KINGSIGN ACRYLIC sa špecializuje na všetky druhy akrylových fólií, akrylových okien, akrylových tunelov, akrylových námorných hál, akrylových akvárií, akrylových bazénov, akrylových nádrží na ryby, akrylových polotovarov, akrylových lepidiel, zakrivených akrylových fólií, veľkých služba montáže akrylátových plechov. Podrobnosti nájdete na 0086 13370079013 (Whatsapp/Wechat)