Bazén zo sci-fi filmu-Infinity London Acrylic Transparent Infinity Pool

- 2021-09-28-

Podľa správ bol prvý strešný 360-stupňový nekonečný bazénový bazén na svete implementovaný a bude postavený v Londýne. Tento 600 000-litrový bazén je navrhnutý pre mrakodrap v Londýne a panorámu Londýna si môžete vychutnať zo všetkých strán.

Projekt nesie názov Infinity London-Infinity London;
Bazén navrhnutý tentoraz bude namiesto tradičného skla používať akrylový materiál. Väčšina nekonečných bazénov vyteká z jednej strany, čo vytvára ilúziu kombinácie s vodou. Infinity London je koncept strešného nekonečného bazéna, ktorý sa rozprestiera vo všetkých smeroch-a bude prvým 360-stupňovým plne transparentným nekonečným bazénom na svete

Akryl a voda majú podobný index lomu, takže celkový vzhľad bazéna bude jasnejší a transparentnejší. Dno bazéna je tiež vyrobené z akrylového materiálu a návštevníci hotela si môžu pri plávaní vychutnať nádherný výhľad na oblohu vyššie.

Pokiaľ ide o samotný dizajn bazéna, mimo bazéna nie je schodisko. Namiesto toho sa vo vode dvíha točité schodisko, ktoré poskytuje priechod plavcom. Ako povedal projektant a technický riaditeľ bazéna Alex Kemsley (Alex Kemsley): "Stojíme pred niektorými zásadnými technickými výzvami, z ktorých najväčšou je vstup do bazéna. Riešenie, ktoré sme navrhli, je založené na dizajne dverí ponorky a pridajte točité schodisko. Keď sa niekto chce dostať dovnútra a von, toto schodisko sa bude zdvíhať z podlahy bazéna-to je určite popredné miesto v bazéne a v architektonickom riešení. Vstup do bazéna alebo výstup z neho je ako chôdza priamo von. sci -fi film ... Existuje dokonca aj malá ochutnávka Jamesa Bonda!

Kúpalisko obsahuje aj zabudovaný anemometer, ktorý monitoruje rýchlosť vetra. Anemometer je pripojený k počítačom riadenému systému riadenia budovy, aby sa zabezpečilo, že voda v bazéne má primeranú teplotu, a zároveň aby ​​sa zabezpečilo, že voda nebude vháňaná na ulicu pod budovou. Bazén je tiež vybavený inovatívnym vykurovacím systémom, ktorý dokáže zachytiť teplo klimatizačného systému budovy a potom ho použiť na ohrev vody v bazéne.KINGSIGN ACRYLIC sa špecializuje na všetky druhy akrylových fólií, akrylových okien, akrylových tunelov, akrylových námorných hál, akrylových akvárií, akrylových bazénov, akrylových nádrží na ryby, akrylových polotovarov, akrylových lepidiel, zakrivených akrylových fólií, veľkých služba montáže akrylátových plechov. Podrobnejšie informácie nájdete na: 0086 13370079013 (Whatsapp/Wechat)