Spôsoby spracovania akrylovej trubice.

- 2021-08-02-

Akrylová trubicametódy spracovania a výroby nasledovne:
1. Metóda lisovania za tepla

Po zahriatíakrylový list,vo forme sa lisuje za tepla. Remeslá tohto druhu vzhľadu majú vlastnosti plnosti, zakrivenej cirkulácie, silnej trojrozmernosti a reliéfu. Raznicu za tepla je možné tvarovať drevom a kalom a potom sa liate olovo a sadra používajú ako formy pre mužov a ženy a akrylát sa môže lisovať a tvarovať po zahriatí.


2. Vertikálna metóda brúsenia

Po nalepení tyčinkového akrylátu alebo hrubého doskového plexiskla sa priamo brúsi a leští na brúsnom kotúči. Remeslá vyrobené touto metódou sú podobné niektorým druhom sôch a majú jedinečný umelecký obraz.


3. Mozaiková metóda

Vystrihnite akrylové blokyrôznych farieb do požadovaných geometrických útvarov a vložiť ich na spodnú dosku. Táto metóda vyžaduje úzke spájanie, ostrú konkurenciu a môže poskytovať intenzívne farby, ale má aj bezproblémový efekt.


4. Zlomená metóda mletia

Akrylové zväzky v tvare dosky sú na seba naukladané a potom je priamo vytvorený prierez. Remeslá vyrobené touto metódou je možné farebne zmeniť.Vyššie uvedené metódy can môžu byť použité zameniteľne a najlepšia metóda je stanovená podľa harmonogramug umeleckým potrebám plánovania exteriéru.