Difúzorový akrylový list

Difúzorový akrylový list

Vitajte na zakúpení akrylového plechu difúzor Kingsign, jeho materiál je dovážaný optický PMMA. Difúzorový akrylový plech s odolnosťou proti UV žiareniu, vynikajúcim rovnomerným osvetlením, bez ľahkého žltnutia a s dobrou odolnosťou voči poveternostným vplyvom.

Detail produktu

Difúzorový akrylový list


1. Úvod do akrylového plechu difuzéra:

Dodávame vysokokvalitný difúzorový akrylový list s použitím importovaného optického PMMA, s vysokou priepustnosťou svetla a dobrou rovnomernosťou svetla, nie je ľahké zožltnúť a je odolný voči poveternostným vplyvom.


2. Špecifikácia akrylového plechu difuzéra:

Kvalita

100% čistá panna Mitsubishi MMA

HS kód

39205100

 

Hustota

1,2 g/cm3

Hrúbka

1-6 mm

 

MOQ

200 kg

Veľkosti akrylového plechu difuzéra (mm)

1220 x 2440

1220 x 1830

300 x 300

300 x 450

300 x 600

600 x 600

600 x 1200

Prispôsobené veľkosti sú akceptované.


3. Výroba a vlastnosti produktu:

Dovážané optické materiály PMMA

Odolné voči UV žiareniu, starnutiu a poveternostným vplyvom

Úspora energetických strát

Vyššia tvrdosť povrchu

Jednoduchý výkon tepelného spracovania


Difúzor akryl (difúzor PMMA) je špeciálne dispergátor svetla pridaný na dosku vyrobenú z optického PMMA. Za predpokladu zabezpečenia vysokej priepustnosti svetla sa uhol dopadajúceho svetla zmení tak, aby sa svetlo lámalo, keď dosiahne efektívny povrch vyžarujúci svetlo. A rozptylom, aby sa dosiahol dobrý efekt difúzie svetla. Tento materiál sa vyznačuje vysokou priepustnosťou svetla, ktorá umožňuje svetlu čo najviac prechádzať plechom, dosahuje efektívny povrch vyžarujúci svetlo, zabraňuje odrazu a absorpcii a na účinnom svetle vytvára biely, hmlistý a zakalený vzhľad. vyžarujúci povrch, čím sa zvyšuje svetelná účinnosť a znižuje spotreba energie. Jeho matný povrch môže byť zároveň proti znečisteniu, hladký a vizuálne príjemný. Či už používa prirodzené svetlo alebo osvetlenie, alebo používa podsvietenie/projekciu alebo iné prostriedky osvetlenia, má dobrý dekoratívny efekt.


4. Dodacie a dodacie údaje:

Dodacia lehota je 7-15 dní

Balenie je: PE fóliový papier na obojstranných stranách akrylového plechu, na exportné drevené palety

Prijateľné spôsoby dopravy: po mori, letecky, expresne (DHL/UPS/FedEx/TNT/...)5. Aplikácia:

Náš difúzorový akrylový plech je vysoko kvalitný, široko používaný v mnohých rôznych oblastiach

1. LED osvetľovacie zariadenia, ako sú stropné svetlá, stropné svetlá, reklamné svetelné boxy, svetlá s plochým panelom, špičkové hliníkové svetlá, profesionálne prehliadače filmov a ďalšie aplikácie difúzneho materiálu;

2. modul podsvietenia LCD;

3. Dekorácia domu alebo kancelárie, napríklad korytá na žiarovky atď.

Hot Tags: Difúzorový akrylový list, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Prispôsobené, Na sklade, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Lacné, Zľava, Nízka cena, Cena, Cenník, Cenová ponuka, CE, FDA, SGS, Móda „Najnovšie, kvalita, pokročilé, trvanlivé, ľahko udržiavateľné, najnovší predaj, 30-ročná záruka, elegantné, efektné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty