Hotel Aquarium

Hotel Aquarium

Aquarium hotel je jednou z nepostrádateľných príležitostí na návštevu akvária. Vďaka svojmu jedinečnému tvaru a super vysokej transparentnosti môže ľuďom poskytnúť pocit, že vstupujú do podvodného sveta, a umožňuje ľuďom splynúť s rybami vo vode. Je to veľmi úžasný a zvláštny pocit. Spoločnosť Kingsign vyrába akrylové fólie s mimoriadne vysokou priehľadnosťou. Akrylové fólie sa vkladajú do plne automatizovanej pece prostredníctvom železnej formy na mieru pre vysokoteplotné tvarovanie. Bez ohľadu na akúkoľvek veľkosť, radián a hrúbku dokážeme prispôsobiť výrobu, testovať a analyzovať pomocou softvéru na analýzu konečných prvkov a poskytnúť zákazníkom najspoľahlivejšiu a najbezpečnejšiu správu o odporúčaní hrúbky. Výroba Kingsign sa nazýva aj inteligentná výroba.

Detail produktu

Hotel Aquarium


1. Prečo sú akrylové akvária Kingsign?

Továreň Kingsign pracuje na hrubých akrylových blokoch viac ako 20 rokov. Máme najmodernejšie výrobné a spracovateľské zariadenia a máme inžiniersky a technický tím, ktorý študoval a školil v zahraničí, a vysokokvalitný predajný tím, ktorý bol odborne vyškolený. Teraz môžeme s istotou povedať všetkým našim klientom, že blokové akrylové plechy a repasované akrylové výrobky Kingsign sú najlepšou kvalitou v Číne.

 30 rokov záruka proti žltnutiu.

 Super vysoká technológia chemického spájania, 100% záruka, že v mieste spájania nie sú žiadne bubliny alebo praskliny.

 Akryl môžeme prepracovať do ľubovoľného tvaru v rúre s rozmermi 9000*3400*3500 mm. Navrhovať sa môžete iba vy, my to dokážeme vyrobiť.

 Jednorazová služba. Ponúkame tri moduly: design - výroba akrylu (akrylový plech/tunel/kupola/konkrétny tvar) - inštalácia. Máme profesionálneho inžiniera, ktorý vám kedykoľvek pomôže vyriešiť vaše problémy. Vybrať si nás, vybrať siefektívny a spoľahlivý partner.

 Rýchla dodacia lehota a odpoveď každému klientovi do 24 hodín a počas celého roka bez prestávok.


2. Špecifikácia akváriového hotela

Kingsign zákazková výroba všetkých druhov akváriových reštaurácií. Bez ohľadu na priemer, dĺžku, hrúbku alebo akýkoľvek špeciálny tvar, Kingsign môže 100% kopírovať výrobu podľa vášho výkresu.


3. Výroba a funkcie akváriových hotelov

Spoločnosť Kingsign vyrába akváriové okná/tunely/kupoly, ktoré sa používajú na okná akváriových reštaurácií. Akékoľvek veľkosti a tvary je možné realizovať pokročilou výrobou a technológiou, 30 -ročnou zárukou a poskytujeme voliteľnú inštalačnú službu.


Záruka Kingsign:

1,100% panna z nových materiálov Mitsubishi MMA

2. Odolný voči UV žiareniu a záruka 30 rokov proti žltnutiu


Technológia Kingsign:

1. Vlastná výroba akéhokoľvek tvaru a veľkosti s našou veľkou automatickou rúrou a päťosovým obrábacím strojom.

2. Chemické spájanie akrylových dosiek v továrni do akýchkoľvek prispôsobených uhlov, 90 ° 120 ° 180 ° ... alebo ohýbanie dosiek do akéhokoľvek tvaru. Vy navrhujete, my sa zaoberáme výrobou akvarijných okien podľa návrhu. Zaručujeme, že suroviny sú plne integrované, dostatočne pevné, bez bubliniek a bez žltnutia na spoločnom mieste.


Služba Kingsign:

Pri veľmi veľkých projektoch, nadrozmerných alebo veľkých vodných kapacitách poskytuje Kingsign hodnotiace správy o analýze konečných prvkov, ktoré potvrdzujú hrúbku bezpečnostných akrylových okien a robia tak akváriovú reštauráciu bezpečnejšou zárukou.Poskytujeme tiež profesionálne kresby pre klientov pred cenovou ponukou a pred zadaním objednávky.


4. Dodávka a podrobnosti o produkte

Dodacia lehota: 10-25 dní

Balenie: PE fólia značky Kingsign na obojstranných stranách akváriového hotela, zabalená so železnými paletami/rámami.

Postup: akvarijné hotelové okná vyleštia jeden dlhý bočný povrch a skosia hrany.


5. Doprava

Bežná veľkosť môže byť odoslaná po 20 stopových alebo 40 stopových kontajneroch.

Príliš veľké akrylové akváriá je potrebné odosielať v kontajneroch OT alebo FR.


6. Inštalácia akváriového hotela

Tím Kingsign poskytuje inštalačnú službu alebo online školenie o inštalácii alebo dokument s pokynmi k inštalácii.

1. Vodotesná práca

2. Silikónové zasklenie

3. Práce na chemickom spájaní na mieste.
Hot Tags: Hotel Aquarium, Výrobcovia, Dodávatelia, Veľkoobchod, Kúpiť, Továreň, Prispôsobené, Na sklade, Hromadné, Značky, Čína, Vyrobené v Číne, Lacné, Zľava, Nízka cena, Cena, Cenník, Cenová ponuka, CE, FDA, SGS, Móda, Najnovšie, kvalita, pokročilé, trvanlivé, ľahko udržiavateľné, najnovší predaj, 30-ročná záruka, elegantné, efektné

Pošlite dotaz

Súvisiace produkty